31 oktoober 2010

Esimene tiir

Ja ongi nii, et nüüd siis on see päris esimene tiir tehtud - järv sai vallutatud korraliku ringi peale tegemisega. Enesetunne on mõnus ja läheks varsti jälle, kui ei oleks nii pime:) Ja kui jätaks Trepimäe vahele:D
Pean kurbusega teatama, et raekoja kell oli õigeks keeramata. On tõeliselt šokeeriv avastada, et su ringiajale on tunnike otsa lennanud.
Loodan, et see ei jää viimaseks korraks ja loodan, et mul homme kõik kohad valusad ei ole:)

Tiirudest aga veelgi.
Käsikirjaga on vist nii, et see sai alustatud või lõpetatud vale kuuseisu ajal. Viitsimata selle levitamisega usinasti tegelda, juhtus ometigi nii, et lühikese ajaga kogus see enesele kolm kosilast. Esimene enesest teada andnud kandidaat kohutas mind - oli valmis katkendite põhjal härjal sarvist haarama, no kas pole veider? Aga kuidagi tuli puhkusteaeg ja siis ilmutas end teine kavaler. Aga siis tekkis kommunikatsioonis must auk ja segadus. Sel hetkel see segadus muidugi mulle välja ei paistnud ja ma väsisin ootamast. Ja mis seal viga oodata või käega lüüa, kui tuli kolmas peigmees.
Tõsi, kolmas kadus pärast kohtumist ja mõnda aega kestnud tihedat suhtlust sootuks...Põhjus: teadmata.
Õnneks tänu ühistele ponnistustele saime me teise kavaleriga sellest mustast august üle hüpatud. Ja nüüd - nüüd vaatame seda asja edasi.

1 kommentaar:

  1. et üks soov jälle täitunud nagu ma aru saan?

    VastaKustuta