19 detsember 2010

Varsti ma näen J-d üle mitme-setme aja, siis maandub Taani delegatsioon ja juhtub kindlasti veel palju muud põnevat. Loodetavasti mitte lumega seonduvat, aga nojah.
Homme lähen kuulan, kuidas ilusad mehed laulavad, loodetavasti nad oskavad ka kenasti laulda;)
Ja siis võivad jõulud põhimõtteliselt tulla. Tegelikult tuli jõulutunne juba üks päev Selveris kõiki neid tavapäraselt torssis olemise ja maailmamurede all küüru vajunud selgadega eesti mehi vaadates, kes vehkisid rahva vahel kingituste pakkepaberirullidega endale teed teha. Erandiks nood isendid, kes tarmuka proua kiiluvees leti eest leti ette tuierdasid. Neid paberirulle oli vahva jälgida, sest kes ladus need nagu puuhalud sülle, kes üritas käsikorvi sättida, kes kuuspakiga ühes käes hoida, kes prouat pähe nügida....Et nagu loominguline lähenemine või nii. Üldiselt olid nii meestel kui naistel peas näod nagu nad teeksid seda vastumeelselt. Kuidas nad küll aru ei saa, et kingid tuleb ära osta siis, kui teised veel nende pärast poodides ei trügi. Ma ei tunne kaasa neile, kes viimasel minutil poodi jooksevad....seda siis umbes sel ajal, kui minul vorstist-kapsast täis pugitud kõht juba taeva poole:D
Aga neid paberirulle vaadates meenutasin heldinult pisikesi poekesi kaugel Taanimaal, kus müüjad lahkelt su jõuluostud pakkideks vormisid, ilma lisatasuta ja puha, iga kink lõpuks iseilmeline.
Oi jah...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar