24 juuli 2011

Täiesti töökorras nina

Hoolimata sellest, et ma olen kodumasinate jumalad millegagi lootusetult välja vihastanud ja nad on demonstratiivselt mulle selja pööranud, on kukeseente oma mu vastu armuline. Väheke küll kiuslik teine on, aga parem ikka kui üldse põlu all olla:)Kiusas kuis jaksas mind, lasi lootusel vahepeal kaduda, pani korduvalt mulle pähe kojuminekumõtteid... Ja sel kõige viimasemal ja otsustavamal momendil mõni oranž täpike ikka sambla alt piilus mu poole.
Nii et mu nina on jälle töökorras:) Tõsi, kasutasin kukekate leidmiseks ka mõningaid ebaausaid võtteid. Pärast mitmeid tühikäike, ämber ja nuga truult kaasas kõlkumas, pöördusin ka vana sõbra Murphy poole. Ei teagi, kas sõber Murphyl on kukekatega palju kogemusi või tegin ma uue seaduse hoopistükkis ise käigupealt, igatahes see töötas! Ja lõpuks oligi iga viimne kui kord, mil ilma noa ja ämbrita metsa sisse minna, siis keegi seal ootas, justament!
Seda, mis kodumasinate jumalatega saab, seda näitab vist küll vaid aeg ise...Hetkel võib vaid küsida, et mis järgmiseks? Palju variante ei ole...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar