15 oktoober 2011

Nädala tarkuseterad

... vähe neid ju on, aga see-eest väga vajalikud:)))
1. Inimesed on inimesed igalpool.
Ei midagi uut õigupoolest, tunne on, et kõiki neid inimesi oled juba kohanud, nendega koos olnud ja...Teate küll, kui kusagil psühho loengus loeti omal ajal erinevaid inimtüüpe ja käitumismustreid, siis noore ja ägedana oleks tahtnud õppejõule õlale koputada ja vastu vaielda. Et nii lihtsalt see lahterdamine ikka küll ei käi, elu ei ole nii must-valge ja iga inimene on tohutult unikaalne:) No on ju ka ühest küljest, teisalt aga võiks edukalt vedada mõned lahtrid ja inimesed sinna kenasti ära paigutada ja nii ongi. Oli eile, on täna ja homme samamoodi.

2. Ma tean, et ma midagi ei tea.
Targad mehed on nii öelnud ja ega nad ju valetanud. Õudhea tunne on loll olla! Ja ma usun, et kulub vähemalt 5 aastat, kui ma olen võimeline meestega vaidlema vastavatel teemadel.

3. Mõttejõud on kõige suurem.
Kirjapanduna veel eriti suur. To do listi lisatud punktid hakkavad ise saatma mulle väljakutseid, ja mitte vähe! Rootsi keelega juba läks nii nagu läks. Uute sõnade õppimisega läheb vist aga nii, et selle normi saan ma paari esimese nädalaga täis. Tõsi, selle punkti juures pidasin ma silmas veidi....hm... teistsuguseid sõnu, aga samas vahet ei ole - tarkus on tarkus. Ja ju ma siis tulevikus raamatuid kirjutades kirjeldan teatud objekte eriti detailselt:D Elame-näeme!

4. Maailm on väike
See on ju ilmselge tõestus, kui sa juba teisel päeval kohtad inimest, kelle jaoks on iga Hojeri, Tonderi, Aabenraa ja Logumklosteri (ei viitsi õigeid tähti otsima hakata) nurgatagune tuttav koht:) Nagu oleks kohtunud oma kodutänava inimesega:)))

5. Blondiinidel on pikad juhtmed
Juhtmed peavad ju pikad olema või keegi nende peal tallama, kui sa alles neljandal päeval koju astudes jääd poole sammu pealt seisma ja oled silmitsi selgushetkega - 6R, no ofkoooors!!!!!!!!!!! Sa räägid ja kirjutad ja trükid ja teed mida iganes ja R-id vilguvad silme ees nagu tähed selges öötaevas, mõtlemata nende tegelikule tähendusele. Ja siis tuled koju ja taipad, et 6R ongi SEE! Ime on sündinud...

6. Reeded
Ainus segane punkt siin loetelus... Reeded pidanuks omandama uue varjundi, neist pidanuks saama reeded suure algustähega. Aga mis juhtus tegelikult? Mitte halligi, ma ütlen. Kell 21 kukud sa kolinaga lapiti maha. Veini pole nädal aega näinud ja kui teleriekraanil mingi onkel valabki täidlast punaveini pokaalidesse, siis läheb küll peakese kohal punane tuluke põlema, ent sellele ei järgne vähimatki reaktsiooni keha poolt. See uimane ja tuim keha ei suuda end diivanilt püsti ajada ja kapini lohistada, et endale ka valada. Sa vahid veel viivu kalapilguga ekraani ja siis ujuvad su mõtted suvalises suunas edasi:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar