12 november 2012

Restoran Dominic

Külalispostitustega jätkab Jaanika.
Teine päev ja teine lõunasöök - restoran Dominic
Dominic on pärjatud ka Parima Restorani Hõbelusikaga 2012.
Eesti restoranide TOP 50-s asub Dominic aastal 2012 tublil 13. kohal.
Väga õdusa interjööriga, lisaks küünaldele ka üsna furoorikas muusika. Tabas aga korduvalt ja häirivalt  kõrva ning oli üsna vali. Tekkis küsimus, kas eelmisel päeval ka muusika taustaks oli. Oli küll, ent sõbrad  ei olnud seda tähelegi pannud. Kusjuures oli väga vaikselt tõesti ja selline mahedam taust pigem.
Menüü:
Metsaseenesupp murulaugu-toorjuustukreemi ja kõrnetega.
Kui eile kiideti esimene roog minu poolt rahuldavaks, siis seekord pidasin seda suppi heaks ja mu kaaslased  pidasid pigem rahuldavaks :) Hea seenesupp oli. Vahelduseks igal pool pakutavale seenesupile, kus enamasti  tegemist šampinjone sisaldava supiga. Seened olid püreeritud nii, et tükid tunda, sõpra see häiris, aga mulle  just see meeldis. Kõrneid oli vähe tunda. Ja hästi intesiivse maitsega, justkui oleks lisatud ka maitseks kuivatatud metsaseeni. Väga toitev supp!
Põhiroaks:
Coq au vin (veinis hautatud kukk)
pestorisotto ja ahjutomatiga
Etteruttavalt võib öelda - hinnang antud toidule oli väga hea!
Mahlakas kukk. Ja see veinikaste sinna juurde. Ja tolle kastme lõhn - jumalik! Paremat risottot, ilma liialduseta võiks öelda, pole saanud ja see parmesani juust ribadena selle peal tegi roa veelgi maitsvamaks. Ahjutomat oli  nagu ahjutomat ikka. Visuaalselt andis roale juurde. Kõhud said ikka väga täis (mis restoranis süües ju ei ole  eesmärk omaette tavaliselt) ja sõber isegi ei jaksanud risottot lõpuni süüa. Vilets Eesti mees, mis muud, kuna  naised ikka jaksasid - no kuidas sa jätad sedavõrd hea toidu alles, eksole :)
Teised restoranide nädala külastajad Dominicist:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar