16 jaanuar 2013

Cafe Josephine

Jaanika jätkab:

Voucherite pakkumisi tuleb igapäevaselt. Ja vahel üsna ahvatlevaid. Sel nädalal oli näiteks üks selline pakkumine /lühidalt öeldes/: Voucher sisaldab romantiliselt hubaste Tallinna Josephine'i ja Tartu Pierre'i maitsenaudinguid. Tallinna Café Josephine'i voucher kehtib kogu rikkalikule tortide ja trühvlite valikule. Voucherit saad kasutada nii kohapeal maiustamiseks kui ka kondiitritoodete kaasaostmiseks ja tortide ettetellimiseks. Sai siis soetatud voucherereid. Ja ma ei olnud sugugi ainuke, seekord osteti kahe linna peale kokku lausa 3758 tükki.
Vau-vau, just :)

Tallinnas asub Josephine Cafe Vene tänaval. Nagu eelpool juttu oli, kehtis voucher üsna kitsalt.

Sõbranna tellis pakkumise väliselt endale Caesari salati. Suur. Mitte väga traditsiooniline. Oli näiteks väikseid marineeritud kurke, marineeritud tomateid lisaks päikesekuivatatud tomati suurtele tükkidele. Oli ka punast kapsast. Oliive. Kuigi sõbranna tellis kanalihaga, olid tavalised singiviiulid, mis müüakse vaakumpakendis, pooleks lõigatud ilma, et need oleks teineteise küljest lahti võetud ja juustu oli sinna peale sulatatud. Salatit oli liiga palju. Salatikaste oli serveeritud eraldi.
Njah, suurem asi sõbranna sõnul ei olnud. Kõhtu täitis.Sõbranna tellis Sacheri. Vähemal nii me arvasime, seal oli sildi ja taldriku suhtes miskit letis sassi läinud.

Kõrge, uhke ja ilus tort. Serveeritud vedela šokolaadi ja apelsinimarmelaadiga. Selle samaga, mis koogi keskel. Biskviit oli kuivavõitu ja maitse selline kunstlik sellest marmelaadilaadsest massist. Ei üllatanud. Esialgu lõi see tordivalik mu pahviks ja ei suutnud kuidagi otsustada. Lõpuks valisin ühe välja, mille nimi arvan, et oli Madagaskari šokolaaditort. Mille kohta öeldi, et ei ole kõige magusam ja et on juustu šokolaaditort. Ai, kui magus. Ja väga maitsev oli. Serveeritud samuti vedela šokolaadiga.
Taaskord ma ei saa aru, miks osad toidukohad armastavad serveerida kooke kakaopulbrikattega? Aga kook oli hea.
Mõnusalt hubane koht. Põlevad küünlad tekitasid mõnusa õhkkonna. Külastasime kohvikut üsna külma ilmaga, välisuks neil kerge ning klaasist ja seetõttu oli pisut praokil, kust sisenes ruumi külma õhku, nii et sel korral kõige soojem seal ei olnud. Teenindus oli selline pealiskaudne. Teenidamine letis, mis tekitas ka pisut segadust. Silm jäi pidama kenadel lauanõudel.
Ja kuna vouchereid veelgi ootel, siis järgmise sissekandeni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar