15 veebruar 2013

Sõbranädal

Vaikus kannab endas alati rohkem, kas pole? Nii ka seekord ja sellel nädalal.
Hea nädal on olnud.

Taani disain on jätkuvalt in. Küünlahoidjaid te olete juba kunagi näinud, ehk ka kuuseehteid.
Seekord siis aga Eva Solo. Eva Solol on palju häid ja praktilisi asju kööki, kuid näiteks need termospudelid nii kuumale kui ka külmale joogile hakkavad eriti silma ning on nähtavasti taanlaste südameisse jõudnud.


Aga siis on veel nurk nimega made by J.
Selles nurgas on pea alati üllatus, ainsaks teadmiseks, et ise tehtud, hästi tehtud;) Ja kui veel roosa ja roosiline, siis pole Mae puhul küsimustki eks.


Nädalal on veelgi head varuks olnud. Näiteks üks leping. Mis tähendab, et järgmiseks ilmub noorteromaan, usun, et siinkohal võib juba ka pealkirja välja hõigata - "Ma nüüd lähen".

Üsna kiirelt ja kergelt kirjutatud lugu ning sootuks teiste plaanidega alustatud. Läks aga nii, et küsiti "midagi" ja juhtumisi oli ka "midagi" juba peaaegu valmis andmiseks ja nii see läks - esimest korda siis nii, et võeti sisu teadmata. Seega, seekord on ootamatult ruttu võimalus asuda uute lugude juurde, kahe juurde korraga paraku, vähemaga lihtsalt ei vea välja.

P.S. Ja ärge siis unustage, et sõbrad on olemas ikka aastaringselt, mitte ainult ühel päeval aastas.

2 kommentaari:

  1. Oi millised rõõmsad uudised! Milline kirjastus see haaras seekord?

    VastaKustuta
  2. Kuna seekord ise pakkumiseni ei jõudnudki, siis loomulikult "vana tuttav" ER, aga noh, seekord sobis nii, las ta siis olla:)

    VastaKustuta