05 veebruar 2013

Uus mudel ehk naine pole ori!

Viljandi linnas on liikvel uut marki liivapuistur. Kombineeritud mudel neljarattalisest kastiautost (autojuhiks meessoost isik, muide!) ja kastis istuvast kahejalgsest naisterahvast, kes üle serva kühvlikesega liiva puistab.

Töötab autokütuse ja tahke toidu ühisjõul. Kui miinuskraade juurde tuleb, siis pange termosed kuuma puljongiga valmis, saate "liivapuisturi" möödudes tublile naesterahvale kosutuseks pakkuda.

Edumeelne, ma ütlen:)

2 kommentaari:

  1. Hmm... Kui meesterahvas analoogset tööd teeb, siis on ta joodik ja ise süüdi, et pole viitsinud endast midagi paremat teha.

    VastaKustuta
  2. Okei, rõhuasetus on nähtavasti mul vale, ütleme siis nii, et ootaks kaasaegsemaid masinaid analoogsele tööle:) Tähelepanek, et meesterahvas oli roolis ja naine kastis, oli lihtsalt kõrvalpõige:)) Mulle lihtsalt meenutas see vaatepilt (millest ka tingitud pealkiri) lõiku Lotte multikast, kus mingil leiutiste võistlustel, keegi iga hinna eest võitu ihkav "leiutas" imemasina, mille sees kükitas tema naine ja siis naine pidi lõikuma-hakkima-tükeldama nii kiiresti, kui härra parajasti suvatses "imemasinal" vajutada:)

    VastaKustuta