12 aprill 2013

Pätikohv

Lõpuks ometi on lootust, et asjad lähevad liikuma! Pätikohv ehk röövlikohv ehk poola kohv (nagu ütleb Jakob ja mis on tingitud Poola jahireisidest) on siis teadagi maailma parim kohv, vähemasti on paljud kohvisõbrad seda meelt.

Pätikohvi peamiseks miinuseks on muidugi pärastised protseduurid. Kui te juhtumisi peatute mõne ebasümpaatse ja tigeda vanatädi juures või asute ajutisel pinnal, siis te vaevalt sellest erilist numbrit teete - uhate aga kraanist vett ja mis selle kohvipuruga kusagil kanalisatsioonis toimub, see teid ei morjenda. Aga see kohvipaks, va sindrinahk, ei tahagi eriti kaugele teie kraanikausist minna, sellest suurem osa kükitab rõõmsasti kuskil torustiku esimeses otsas ja kogub tuure.
Kuniks see tagumise käiguga rõõmsasti uuesti teile külla tuleb...

Inimesed on  nii neetult nutikad, et suisa ime, et seni mingit alternatiivi pole suudetud leiutada. Ei-ei, presskannud või udupeened  massinad ei tule kõne allagi, ärge parem üritagegi :)

Ja nüüd mina kuulen (esimest korda, kuid muidugi on õhkõrn võimalus, et see ei olegi midagi nii uudset ning tegelikult liiguvad meie tänavatel kogu aeg ringi kohvikotileotajad), et meie kaitseväe uued kuivtoidupakid hakkavad peagi sisaldama just nimelt pätikohvi, aga kohv on siis nö teepakendis. No kas saaks veel midagi lihtsamat, ent vajalikumat olla? Ning siinkohal ei saa lisamata jätta, et tegemist on suisa Eestis väljamõeldud ja Eesti tarbeks loodud tootega.

Nüüd jääks siis seda imetabast pakikest jaemüüki ootama, sest ei saa ju nii geniaalne asjakene ainult kaitseväe eritooteks jääda... Või on see juba kuskil müügil?

7 kommentaari:

 1. Tere!

  Toode on müügil kõikide Prismas, Selveris, OG Elektras, Lukoilis, Stockmannis, Rimis jne jne.

  Terv,

  Best Coffee

  VastaKustuta
 2. Oi, väga vahva ja kasulik teada! Aitäh!

  VastaKustuta
 3. Seda värki sai juba eelmine aasta näiteks Selverites degusteerida... Pätikohvi aga ei asenda need pakid sugugi :)

  VastaKustuta
 4. Nüüd on siis see koht, kus ma pean ahastades karjatama, et miks mulle keegi mitte midagi mitte kunagi ei räägi :D
  Aga ma kavatsen ikkagi ära proovida... Ja mis siis puudu jääb? Vaht, "kaaries" hammaste vahel...?

  VastaKustuta
 5. Mida sina kuivik luuletaja tead kaitseväe toidupakkidest.

  VastaKustuta
 6. Ega ei teagi ja pole ka vastupidist väitnud :)

  VastaKustuta