13 juuli 2013

Suvi... ja Taani ja Roosta

 
 Juuresolev pilt on küll lihtsalt suvaline klõps Pärnu rannast ja ilmselt ei suuda sealset rahvamassi adekvaatselt edasi anda. Tegelikult teeks maakaardil ja kalendris hoopis pisikese hüppe ja maanduks Roosta puhkekülas.
 
Armas ja väike olemine ilusal päeval ja ilusas kohas. Kõik algas ideaalse ilmaga, viimane näitas hiljem küll oma tõelist palet. Taaniga tihedamalt seotud inimesi ja organisatsioone oleks võinud ju veidi rohkem olla, ei ole tegemist nõnda eksootilise riigiga, ent teisalt on leigevõitu osavõtt ka mõistetav - puhkuste aeg ja müügipotentsiaali mõttes ehk mitte kõige rentaablim ettevõtmine. Ja kolmapäev, seda ka muidugi. Aga see-eest need, kes tulid ja olid, olid hingega asja juures. Nii mõnelgi Taani-raamat loetud ja küsimused asjade edasise kulu kohta huultel. Minu jaoks aga oli veelgi põnevam kuulda mis kellelegi loetust eredamalt meelde jäänud; need infokillud on alati üllatavad :)
 
Pilte mul küll kahjuks siia riputada ei ole, aga pole hullu ka sellest. Märksa parema ja põhjalikuma ülevaate sellest üritusest annab peagi valmiv dok.film. Seal võite ise "kohtuda" õhtu peakangelaste Anders Midtgaardi ja Morten Kvistiga, kuulata-vaadata, millega mehed tegelevad, ilmselt näha ja kuulda ka teisi asjapulki tollest õhtust. Nii et püsige kuuldel!
 
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar