25 veebruar 2014

Stanislav...

... või siis ka mitte.

Nagu käesoleva postituse ilmumisest järeldada võib, siis on meil endiselt veel netiühendus olemas, kuigi pidevaid ragistamisi ja krõbistamisi arvestades jätame sellega pea iga päev ka korduvalt hüvasti. Deegud teevad, mis tahavad ja nagu pildilt nähtub, siis käivad kapiski, mis omakorda tähendab, et nad sõna otseses mõttes ronivad mööda seinu. Ilmselt on selles süüdi rootapeet. Igatahes mõtlen ma neist üha sagedamini kui lendoravatest, mitte deegudest.

Meie isehakanud dr Noormannid on samuti vahepeal kõvasti tööd teinud. Selle tulemusena on sõltumatud loomatohtrid jõudnud järeldusele, et tegemist ei ole õdedega. Puhas porno toimus seal puuris juba ammu, aga noh, loomariigis teevad samasoolised õige tihti igasugu asju, ega see veel midagi näita. Siis aga otsustasid dr Noormannid ühel päeval, et aitab naljast, ootamata, et kolme kuu möödudes vaatavad puurist vastu uued silmapaarid (kuni kümme?), otsigu mina aga korralikud pildid välja ja nemad siis tuvastavad. Esialgu olid meie vet-velskrid eriarvamusel (noorim neist oli see, kes oma seisukohta korrigeerima pidi), kuid pärast mitmekordset uurimistööd jõuti üksmeelsele otsusele, et üks siiski Stanislav olevat.

Esialgu ei jäägi mul muud üle, kui neid uskuda. Lõplik selgus saabub vast maikuuks, ma arvan. Kui puur deegusid täis, siis on kindel, et üks on neist siiski Stanislav olnud ja tegusid teinud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar