17 august 2014

Amrita Cafe

Tegelikult on meeldiv tõdeda, et Viljandi on saanud nüüdseks ka teise südamesoojusega tehtud kohviku. Veel ühe koha, kus on mõeldud iga pisidetaili peale ja kus tahetakse külastajale pakkuda emotsiooni (kõhutäidet muidugi ka :)).

Amrita Cafe on selles võrdlemisi koleda ümbrusega paigas omamoodi mõnus rahuoaas, mis torkab kaugelt silma. Jah, teisest küljest on see ka (liiklus)ohtlik, sest rohelist foorituld oodates oli selle lühikese aja jooksul nii mõnelgi autojuhil kiusatus rohelisest nukumajast pilti teha.

Nagu näha, Pehkind Priimula vihje mündiga kakaole mu sinna majja meelitaski :)

Puidune interjöör tekitab hubase ja sooja olemise, mis lähikuudel küllap marjaks ära kulub. Kohviku perenaise tervisliku toitumise usku ei tasu samuti peljata, sest menüüs leidub patustajatelegi ühte ja teist. Eks aeg näitab, mida lisatakse ja mis menüüst kaob.


Õnneks rahvas pole pime ja teab, mis hea on, sest nii nagu Fellin nii ka Amrita kihas laupäevasel pärastlõunal mõnusalt. Seega magusal kellaajal minnes võib vaba laua saamisega isegi veidi aega minna.

Ainsa soovitusena tahaks ehk välja tuua, et facebooki osatähtsust ei tohi tänapäeval alahinnata ning isutekitajaks oleks kasulik operatiivselt sinna infot tilgutada, olgu selleks siis vihjed päevamenüüle, eripakkumistele või äsja valminud eriti hõrgule tordile ;)

Boonuspunktid lähevad sedakorda väiksele peretütrele, kes kiirel tööajal vapralt kõigele käed külge pani :) Ja no mis peretütrest ma räägin - ka perenaine ise oli kibekiirel ajal kõikjal kohal, vajadusel ka lauas teenindades. See mõjub alati positiivselt. Pisiasjad, ma räägin kogu aeg, et pisiasjad on need, mis loevad :)

Jõudu ja häid ideid!

2 kommentaari:

  1. Vahva, et soovitus asja ette läks :) Ma lugesin Sinu soovituse peale "Imelast" ja olin väga-väga rõõmus, et seda tegin!

    VastaKustuta
  2. :) Eks ole! Head kraami ei tohi kunagi ainult enda teada hoida!

    VastaKustuta