06 august 2014

Mis on ühist "Õllepruulijal" ja naistearstil?

Esmapilgul ei midagi.

Aga kui te elaksite Viljandis, siis oleks teil täna avanenud harukordne võimalus näiteks "Õllepruulija" laulu saatel, mida esitas siinse linnaosa elunautijate seni tunnustamata segakoor, arstikabinetis tooli ronida. Noh, ma muidugi ei ole kindel, kui hästi selle paneelmaja seinad läbi kostavad, kus see praksis asub, aga antud situatsioonikoomikale tuginedes tahaks loota, et ikka kostavad küll. Ja arvestades, et see laul kostus üle üüratu üksikute kasepuudega palistatud platsi ka mulle tuppa, siis ma usun, et asi see ühest seinast läbi kõlada siis ole (tuleb lisada, et samal ajal on siin käimas ka korralikud trassitööd).
 
Hiljem, kui ma juba tõsimeeli kavatsesin kolida rõdule ootamatut kontserti nautima, olid kooriliikmed kahjuks tülli pööranud ja kakerdasid nagu uimased porikärbsed igaüks ise suunas.
Siksakitades. Kõik oli läbi.
 
Äkki olid nad mõne endi hulgast läkitanud vastuvõtule ja suurest solidaarsusest saatsid seda veidike ebameeldivat protseduuri, mis seal aset leida võis, valju ja toniseeriva lauluga? Kambavaim ja ühtekuuluvustunne loevad ju ka siiski midagi. 
 
Ilus oli ikkagi.
 
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar