29 detsember 2014

Mang heidab kinda Pauksonile

Ega ta ise ei julgegi, aga ma teen seda tema eest siis :) Lisaks panen ma selle veel avaliku jälgimise alla, nii et taevased väed andku aga tuld mo pihta.
 
"Suhted elukaaslasega on armastuse ja turvalisusega õnnistatud, hoolite teineteisest. Sel aastal veedate ilmselt palju romantilisi õhtuid kahekesi, pinget pakub ka filosofeerimine ja arutlemine maailma mõistatuslike valdkondade üle.
Kui olete üksik, siis võite aasta esimestel päevadel endale partneri leida või juhtub see märksa hiljem, detsembris jõulumüsteeriumi paiku.
Oma kodule pöörate palju tähelepanu augustist novembri lõpuni. Võimalik, et teete uuendusi aias, võtate ette väikse remondi, kaunistate kodu.
Lastega suhtlemisel kipute olema 15. juunist 18. septembrini ülearu karm, kriitiline ja nõudlik.
Töös tõotab tulla kirev aasta. Võite saada üllatuslikke pakkumisi, võite vahetada elukutset, võite ise otsida midagi põnevamat oma ellu.
Töökaaslastega on suhted ehk veidi pingelised, sest nad ei pruugi teid alati mõista. Eriti aktiivne olete aprilli esimesel poolel. 20. veebruarist märtsi lõpuni on suuremate konfliktide oht. Võite nii mõnegi ukse enda järel pauguga kinni lüüa. Mõelge siiski enne üheka korda, kui lõikama asute, kindlustage oma tagalat. See aasta on teie karjääris mitmes mõttes pöördeline.
Rahaga teil sel aastal muret pole, saate suurepäraselt hakkama. Pigem annate seda palju välja, soetades omale või ka lähedastele midagi hinnalist ja luksuslikku.
Teile meeldivad õhtusöögid luksuslikes söögikohtades või kostitate kodus oma sõpru. Selline külluslik eluviis kestab augusti lõpuni. Sellegipoolest naudite seda aega ja vaesusse te ei jää. Head ajad lisaraha teenimiseks või palgatõusuks on augustist oktoobrini.
Sel aastal on suurepärane aeg tegeleda mistahes loomingulise tegevusega. Ehk avastate endale uuesti muusika, kunsti, kirjanduse.
Tervis on muutlik, võite tunda end vahel väsinult, mõni vana vigastus võib tunda anda. Sel juhul pöörduge kindlasti arsti poole. Olete ka külmetustele tavalisest vastuvõtlikum."

Nagu näha, siis proua kuupäevadest targu hoidub - no mine tea, äkki on tal sellega halbu kogemusi. Ühe vahemiku toob välja, aga jällegi - selleks ei pea Paukson olema, et teada: lastel on koolivaheaeg enamus sellest perioodist. Ja nad lähevadki ülemeelikuks ja pööraseks. Ja neid peabki veidi ohjama. Ja peabki nõudlikum olema.

Ja siis panete veel tähele - aasta alguses on maru ohtlik aeg. Mul on muide kohe kuu alguses sess... ei tea, kas julgengi minna. Teadupärast käib seal koolis väga palju ja väga noori poisse... hirmus. Ilmselt jään seekord koduõppele:D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar