26 detsember 2014

Mang näeb. Mang teab. Ehk et on aeg rääkida horoskoopidest.

Kui aus olla, siis on Indigoaalane hiljuti veel ühe teema tõstatanud, millele ma tahtsin tookord vastata, aga jube kiire oli (as always!) ja sinna see jäi. Ja kui nüüd veelgi ausam olla, siis ma tahtnuks tookord tema postituse pealkirjaks olnud küsimusele suisa irooniliselt vastata (see ei oleks olnud absoluutselt tema vastu suunatud, horoskoopide kui selliste pihta pigem). Eks nad ole ju kavalalt üldsõnalised ja paljulubavad tehtud, nii et kõik on interpreteerimise küsimus. Vist.
 
Aga siis on mul armas sõbranna, kes igivana traditsioonina mind iga uue aasta künnisel mõne põhjaliku aastaennustusega varustab (jaa, ma lehvitan sulle sinna Türi poole:)!) Aasta alguses siis loed seda ja kehitad õlgu ja... ei oskagi nagu miskit peale möhhi lausuda selle kohta. Okei, valetan, ma ju postkastis näen küll, mis ma talle näiteks jaanuaris vastasin :)))) Noh, lühidalt öeldes oli mu vastuse mõte, et see ennustus võib paika pidada tema enese puhul, mõningaid kattuvusi oli näha mu ema puhul, aga minuga seoses... nomaitia. Vaata, mis nurga pealt tahad, no ei olnud erilisi märke näha.
 
Aastat kokku võttes on aga juba sootuks põnevam üle lugeda kõik see pikk heietus. Tänavu valdas mind aga selline ahaa-elamus, et mina, vana skeptik, pidin lausa kaks korda kõik üle lugema. Kokkusattumusi oli liiga palju. Mõni kord olid need ka hirmuäratavalt täpsed.


Uuendab elu

2014. aasta tuleb Vähil huvitav ja parem kui mullune. Midagi põnevat hakkas ta tundma juba läinud aasta sügisel – tänu Vähi märgis liikuvale Jupiterile, mis jääb sinna kuni 15. juulini 2014.

Seega tuleb aasta esimene pool tähendusrikas ja pakub võimalusi elu uuendamiseks. See soov tekkis tal juba läinud aasta sügisel. Ka elujõudu ja teotahet on tal aasta esimesel poolel rohkem.
Võimalik, et ta vahetab töö- või elukohta ja isegi elukaaslast. (sihuke tunne nagu oleks Mang akna taga luuramas käinud :) Ma ju vahetasin kõik need :)
Aasta teisel poolel tõmbub ta jälle rohkem endasse ning on orienteeritud kodusele mugavusele ja stabiilsusele.

Jaanuaris on Vähk ümbritsetud paljudest uutest inimestest ja teeb otsuseid, kellega liituda ja keda maha jätta. Igatahes ei rahulda teda enam vanad raamid, mis on talle kitsaks jäänud. Seetõttu võib ta minna reisile, et vabaneda rutiinseks muutunud elust.

Veebruar tuleb väga rahutu, ja just siin võib toimuda radikaalseid muutusi – töökoha vahetus, kindlad seisukohavõtud perekonnaelu tuleviku kohta. Kui ta on seatud valiku ette, valib ta uue partnerluse.

Aga see kõik toob kaasa skandaale ja tugevaid emotsioone, mis mõjuvad halvasti tervisele. Eriti pingeline on aeg 8.–16. veebruarini. Kuu viimane nädal tuleb rahulikum.
(see nädal on Mangil pihtas ja põhjas, sest see oligi hull nädal - see tõi tolle keerulise töö ja lisaks kaks vahvat, kuigi keerulist tüdrukutirtsu mu ellu)Märtsis tõusevad pinged tema ümber taas – tuba oleks justkui plahvatavat gaasi täis! Vähi lähedased pole nõus muudatustega, mida ta taotleb. Teda päästab vaid kindel usk oma otsuse õigsusse.

Pingetest vabanemiseks läheb ta jälle reisile, ent nüüd juba pikale ja teadliku eesmärgiga.

7.–12. kuupäevani on ta emotsionaalselt väga üles kruvitud. Juhul kui ta on neil päevadel reisil, juhtub midagi ebameeldivat tema enda hajameelsusest. Näiteks võib ta unustada telefoni lennu- või bussijaama.

Märtsi teisel poolel suudab ta olla kaine ja vastutustundlik selles, mis puutub uude eraelu korraldusse või töösse.

Aprill nõuab väga suuri jõupingutusi, et endale kindel jalgealune saada – kas vanas töökohas olles või välismaal viibides. Energiat justkui oleks. Tuleb palju läbirääkimisi, mis aga ei leia konkreetseid lahendusi.
Üks halb põhjus on kindlasti rahaliste võimaluste halvenemine. Paistab, et tema sissetulekuid kärbitakse seadusega. Vana töökoht ei maksa talle välja varem lubatud kompensatsiooni või jätab abikaasa ta ilma nii rahast kui korterist.

Alles mais hakkab Vähk tundma Jupiteri viljastavat mõju – asjad hakkavad edenema, vahel on tal lausa nii suurt vedamist, et võiks proovida õnne loteriil.

Nüüd tunneb Vähk, et ta pakub teistele huvi – teda otsitakse, abistatakse, talle pakutakse häid töövõimalusi. Eriti suurt abi ja kasu võiks Vähk sellel kuul leida siis, kui ta ise püüaks olla vähegi liikuvam ja avatum.
Juuni esimene nädal on veel hea mais loodud positiivse atmosfääri inertsist. Ent 7. juunist alates hakkavad asjad käest libisema. Tema partneritel ja pereliikmetel tuleb probleeme ning nende muutuv meeleolu ärritab Vähki, sest see sunnib teda oma plaane muutma.

Vähil tuleb jälle endassetõmbumist ja kivi alla pugemist. Alles kuu viimasel nädalal otsustab ta kivi alt välja tulla, et korraldada nii lähedastele kui kaugematele sugulastele üks korralik skandaal.
(panete tähele siinkohal, et Mang käib välja kuupäeva? Jälle pihtas-põhjas! See on siis võimalus 1:365)

Juulis usub ta ainult iseendasse ja oma intuitsioonisse ega eksi selles. Ta näeb, et on asju, milles teised hakkama ei saa. Vähk näitab nüüd üles oma organisaatorivõimeid ja saavutab nii mõndagi. Mõni Vähk võib saada ajutiselt isegi peaministri koha. Kuu teisel poolel suureneb tema sissetulek.

Augustis on näha suurt väljaminekut, lõbusaid seltskondlikke koosviibimisi, osalemist kunstioksjonil, börsil. Mõnele Vähile toob august osalemise kui just mitte omaenda, siis kellegi lähedase pulmas. Palju tuleb kulutusi laste heaks.

(pulmas just ei osalenud, aga pruutpaar käis mu ukse tagant läbi küll ;) Kulutused lastele on muidugi selles osas vaieldav teema, sest selleks ei pea vist Mang olema, et väita august üks lastele kulutamise kuu olevat. Selle ennustuse võiksin mina ka teile teha:)
September on aasta teise poole parim kuu. Siis on õnne nii eraelus kui edu töös. Kui juulis või augustis olid Vähil pulmad, siis septembris avanevad head võimalused korteri või maja ostuks. Selles abistavad nii vanemad kui sugulased. Või müüb ta kasulikult maha vana kinnisvara ja ostab soodsalt uue. Järjekordselt on tal loteriiõnne.

Oktoobris tegeleb ta kas oma vana või siis septembris muretsetud uue kodu korrastamisega. Või ostab ta kinnisvara nüüd, sest ka oktoober on selleks hea kuu.

Kui kodu käes, alustab ta remonditöid. Koos uue elukaaslasega valib korterile uue sisustuse.

Halb näitaja sel kuul on seotud veega, mis tekitab muret. Veetorustik lekib ja märjaks saanud jalad põhjustavad haigestumise.
(siinkohal tahaks juba ropendama hakata, sest mulle ei meenu ühtegi teist aastat oma elus, mil oleks nii palju jama veega olnud:) Jah, uputas! Jah, ma astusin jalgupidi sinna uputusse sissegi (ja voolu ei saanud, mis on müstika!) Aga nagu sellest ühekordsest uputusest vähe veel oleks, jätkus veesaaga koguni detsembrini välja, sest viimaks uputas alumist naabrit juba pidevalt ja korralikult. Ma usun, et ta käis oma vannitoas viimased nädalad juba vihmavarjuga! Ja  veel kord jah, see oligi veetorustik ja selle lekkimine.) 

Novembris on Vähk intellektuaalselt ja loominguliselt aktiivne, täis originaalseid mõtteid tuleviku kohta. Ta on seltskondlik ja abistab meeleldi hädasolijaid ning lapsi. Noored nais-Vähid võivad sel kuul jääda lapseootele.

Äriinimestele on see hea aeg tehinguteks. 21.–28. novembrini on töökollektiivis konflikte ja raske leida üksmeelt. Vähk võib kaotada töökohas alluva või kolleegi, kui ta temaga kompromissile ei lähe.

(töökollektiivis nagu ei olnud konflikte või ma olin pime nende suhtes, aga keerulised kliendid ja keerulised isiksused sattusid mu lähedusse küll rodumisi just neil päevil).Detsembris saab heastada ja parandada töösuhteid, mis eelmisel kuul muret tegid. Võimalik, et ta leiab oma ettevõttesse sootuks uued töötajad. On näha sissetuleku suurenemist. Kui ta on riigitööl, ootab teda preemia või muu autasu. Suur osa rahast läheb endiselt pere vajadusteks ja kodu korrastamiseks.

Ta ei unusta ennastki – ostab kalleid rõivaid, naised muudavad soengut
või võtavad kasutusele kalli kosmeetika. 22.–25. detsembrini tuleb jälle üle elada kodused tülid, mis võivad tekkida täiesti tühjalt pinnalt. (kas tülitsemine deeguga läheks siinkohal arvesse?)


 Aga mis skeptik ma oleksin, kui ma asja edasi ei harutaks. Ma otsustasin võtta Mangi sama aasta, aga mõne teise tähemärgi horoskoobi ja seda nii objektiivselt kui võimalik enda tegemistega kohandada. Mõttetu tegevus, ma tean, aga vahel võibki selliseid asju teha.

Kui ma neid siis läbi lappasin... siis mul nagu polnudki midagi alla joonida või punaseks teha. No täitsa metsa poole jutt igal pool. Seega ma hakkan vist ka lõpuks Mangi usku minema, aga kui ta mulle nüüd uueks aastaks mingi käru peaks kokku keerama, siis hoidku alt! Kõik ostetud ja võiduta loteriipiletid kasseerin temalt sisse.

 
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar