18 juuni 2016

Nädala ringvaadeTäna on meil vihmapühad, nii et hing juubeldab. Hiiumaal on üldse vihmasajud ühes tugevate tuuleiilidega kuidagi eriti ilusad. Kui nõtked metsroosid embavad maad ja kadakad võtavad sisse üha keerukamaid poose.
Aga ilma üle me täna ei kurda, sest tegelikult on poolteist kuud väga hästi taevaluugid kinni olnud, lasknud paljud suured tööd lõpuni toimetada. Tuhka neist väiksematest - homme on ka päev, eks ole :) Tõsi, Sõru Jazz passiks veidi teistesse ilmaoludesse. Olen juba ette kade neile, kes täna õhtul Mai Aganat nautida saavad... Eks paistab...


Eilsete esimeste ööbijate saabumise elevusele lisandus muidugi ka ühe noore daami tähtis päev. Üheksa aastat on käidud ühist teed! Nagu näha, on temagi selle üle sügavalt järele mõtlemas :)

Ja loomulikult ei ole me unustanud oma kakupojukeste esimestele edusammudele kaasa elada. Nii et pange mu sõnu tähele - kui teil lapsena ei olnud mis iganes põhjustel oma furbyt, siis ärge heitke meelt - ühel päeval võib teil päris ja elus furby olla :))))
Kuigi suvi juba keskpaigas ja kaugel see jõulgi enam on, saime paadi vette. Seega, kui suvi sooja ja päikest lahkemalt annab, võib isegi merepiknikku pidada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar