10 november 2017

Mõned kokkusattumused...

Täna linna jõudes oli esimene käik nagu ikka raamatukokku. Raamatukogu ümbritseva aia taga tegi oma tavapärast jalutuskäiku Mang oma suure koeraga. Ma siis meenutasin seepeale, kuidas Mangi koer aasta tagasi eelmisel sügisel meie kassile trammis absoluutselt ei sümpatiseerinud. Trammitäis publikut sai jälgida, kuidas Mangi koer nagu vanarahu ise põrandal pikutas ja silmanurgast loiu pilgu Hallooo poole viskas, samal ajal kui Hallooo vudis koerast ja minust nii kaugele tahapoole kui jalutuspael ulatus. 
Sisinast ei maksa siinkohal rääkidagi. Ega ka puhevile aetud karvkattest, mis meie pisi-pisikesest kiisust seitse korda suurema tiigri tegid.

Ühtlasi tuletas see mulle meelde, et see juhtus ju sel päeval, kui käisin kassiga Solarise Apollos "Litside" teise osa esitlusel. Aga sel hetkel ei olnud see osa eelmise sügise meenutusest just kuigi oluline.

Pool tundi hiljem läksime üht siinsamas läheduses asuvat tondilossi vaatama. Aeg oli kenasti kokku lepitud ja kõik oligi hästi, aga maakler oli natuke hädas, sest võtted alles käisid ja ikka veel ei pääsenud nagu kõigisse ruumidesse... kui siis viimaks uks avanes ja sealt vaatas vastu M.S. ja selgus, et just nimelt "Litside" seriaali mingit episoodi seal filmitigi (filminäitleja glamuursest argipäevast ei hakka selles kontekstis mitte rääkimagi :)). 
Ainuke, kes sellest päevast veel puudu oli, oligi meie Viljandi peale jalutama jäänud Hallooo (selle kaotuse korvamiseks oli mul sel hetkel siiski kassidega pluus seljas). 
Mõni päev lihtsalt on teistsugune...

P.S. Siinkohal hakkab mind vaevama, et mis kuupäeval täpselt Hallooo kaotsi läkski...Oleks eriti kriipi, kui see oleks tänane kuupäev...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar