29 märts 2018

Märgid maha tänasest

Linnateatrisse jääb minemata, sest etendus jäeti ära. Saarele jääb äkkminemata, sest... noh pühad on ukse ees ja eelmüügist pole lootustki tänaseks kohta saada. Tegelikkuses poleks muidugi ka bronnist täna suuremat tolku, sest merevee tase trikitab mõnuga ja eelmüügipiletid ei loe tänastel ülesõitudel nagunii midagi. Ehku peale Rohukülla kükitama ei viitsi vist siiski. Äkki homme on parem päev?

Meeltesegadushoos läksin kaubandusse. Kuigi linnast välja maanteed on umbes, siis Ülemiste keskus oli mõnusalt tühi, nagu viimnepäev oleks kätte jõudnud (sellistel hetkedel meenub mulle kohe üks Armin Käomägi romaan, mille pealkirja ma ei suuda hetkel meenutada). Otsustasin, et on aeg mummuliseks suveks. Mummud pole veel kõige hullem, mis minuga seal juhtus. Nimelt otsustasin ma saatanaga (sport on saatanast, you know) veidi vigurdada ja anda talle sõrme. Spordiga, tegelikult küll vist kõigest sportlikuma ajaveetmisega, alustamiseks on kõige tähtsam...? Just nimelt! Tuleb osta ohtralt spordiriideid.
/Aga homme siiski veel ei alusta/


Kaubanduskeskuse tualetis käies sattusin täna sinna, noh mis selle nimi olla võikski... ema-lapse kabiin siis äkki? Tore leiutis, ega ma kurda. Lihtsalt mulle meenus oma lapsepõlv ja linnaskäigu kõrghetk bussijaama ja sealse avaliku käimla näol. Kui ma kirjutaks praegu näoramatus, siis oleks nüüd see hetk, kus hõigata, et viska näpp püsti, kui sul on mälestusi seoses Viljandi bussijaama WC-ga (pagan, see on liiga viisakas sõna selle koha kohta, tegelikult oli see ikka peldik mis peldik!). Ma olin tolle asutuse eksisteerides siiski veel võrdlemisi väike ja mul palju mälestusi sealt ei ole, peamiselt on mällu sööbinud ekstraordinaarne odöör. Minu meelest püsis see ninasõõrmetes veel kolm päeva pärast linnaskäikugi, mis tähendab, et Kõpu kandi metsad ja osoonikiht olid selle aroomi suhtes suht võimetud. 
Ah jaa, miks ma üldse tänasest tualetikäigust rääkima hakkasin - nad olid lapsepotiks Villeroy&Bochi oma kasutanud. Kõlab päris hästi.
Mitte et see pott kuidagi eriti ilus oleks, lihtsalt brändipedendusest rääkides juhin tähelepanu

Blenderi huumorinurk tegutseb ka alailma. Sedapuhku siis on tekitatud selline tipisüsteem. Kõik feministid ja palgalõhelised tüübid võivad muretult elevile minna. Ma ka läksin, kuigi ei kuulu kummasegi kategooriasse vist. Mu abikaas on pragmaatilisem ja analüüsis letil demonstreeritud  olukorda ja väitis selle tulemusel, et tegelikult oli siiski võrdse summaga topsides tegemist. Võite järgmisel korral ise lähemalt kaeda, et kuidas see punaste veeringute balanss seal ikka on :)4 kommentaari:

 1. No nii. Ütle nüüd, et sa hakkad ka jooksma? Kõik jooksevad.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nüüd sa küll ülehindad mu võimeid 😀 Samas mine sa tea... Kui ma suudan välja mõelda, kelle eest joosta, siis võiks ju kah🙂

   Kustuta
 2. Jah, tõesti - teatud eas tekib kellegi järel jooksmise asemel vajadus kellegi eest ära joosta:P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. 😀Selle "teatud eas" ma jätan meelde 😜Üldiselt pidavat jooksmiseks parim koht olema pimedas ja Lasnakal. Kuigi need ajad on vist möödas🙁

   Kustuta