08 märts 2018

"Topeltwoody"/ Teoteater

Käisin eilsel päeval avastamas enda jaoks absoluutselt uut nähtust Teoteatri näol. Tegelikult on nad muidugi tegutsenud juba metsikult kaua ja pealinna kultuurharitud publik nende juurde teed ja rajad ammu sisse tallanud. Ma ei saagi aru, miks mina sinna varem pole jõudnud...

Igatahes. Seekord luubi all Woody Alleni kaks lühikest lugu. Esimene ("Riverside Drive") veidi rahulikum kulgemine, woodilikult skisofreeniline, kus peamiselt särasid Sulev Võrno ja Toomas Krall. 
Pärast vaheaega läks järgmise looga aga tempo sajaga peale ja olukord püstipööraseks. Tegelikult on see hämmastav, kui hästi nad suutsid seda metsikut tempot hoida. Väga äge!
Etenduse lõpuüllatus naistepäeva puhul oli loomulikul kirsiks tordil  :)
Mehed meeldisid mulle kohe kuidagi eriti sedapuhku, oli asi naistepäevas või milleski muus, ma ei tea...Muide, mainin siinkohal ära, et Istu mu pingile, kiika mu aknasse otsustas minna Facebooki. Nii et need, kelle jaoks oli seni ilge tüütus käia ekstra siin blogis vaatamas, et kas on ka uusi postitusi, võivad oma elu mugavamaks teha näoraamatus jälgimisega.
Teiseks olen ma veidi hädas olnud, sest ei ole viitsinud endale selgeks teha otse siia blogisse videote lisamist. Edaspidi on siis nii, et teemakohased videopostitused tulevad näoraamatusse (ärge nüüd erutuge, neid ei hakka liiga tihti olema!). Ja näiteks kõnealuse etenduse lõppedes kõlanud naistele pühendatud laulust katkendit võite samuti sealt lehelt kaeda. 

2 kommentaari:

  1. Tänu tunnustuse ja hea sõna eest!

    VastaKustuta
  2. Rõõm oli ikka meiepoolne!
    Ja aitäh kauni lõpulaulu eest :)

    VastaKustuta