09 juuni 2018

Mõttetute ostude TOP

Seda postitust ma ei plaaninud. Ausalt. Lihtsalt ma komistasin täna ühe virna otsa ja jäin siis edasi mõtlema oma lollakate ostude edetabeli üle. Lisaks pole ma ammu ühtegi (pool)tibipostitust teinud :) Lootsin, et saan TOP 10 kokku, ent nähtavasti olen liialt praktilise meelega naesterahvas ja kümmet tobeostu siiski ei leidnud.

5. Põll - pool elu olen ma põllest unistanud (unistan endiselt), mõni on olnud ka, mitte vist piisavalt isikupärane, kui mõelda, aga põllekandjat minust pole. Põllega jändamine on umbes sama nagu kaane kasutamine potil või pannil - ma lihtsalt ei tee seda, äärmise häda sunnil vaid.

4. Palsam - õnneks ei osta ma neid sageli, aga kui ostan, siis ei kasuta kunagi lõpuni. Natuke aitavad need juustesse jäetavad palsamid/õlid, neid ma veel suudan kasutada, aga selle muu jura peas hoidmiseks puudub mul aeg ja kannatus.

3. Koorijad - niikui ma neid nuusutan ja potsikuid näen, siis ma olen kohe 110 prossa veendunud, et pean kõiki oma kehaosasid just nüüd ja kohe koorima. Reaalsuses koorin ma neid kaks korda aastas. Ja olen veel elus. Rahul kah.

2. Komposter - viimati linnas käies jäi ühes saastapoes ette, jube odav, jube vajalik, sest meil polnud veel süsteemset kohta sellise läbu jaoks. Ja komposti oleks ka nagu hädasti vaja, eks ole. Kast on kokku pandud ja põõsa all olemas, aga... Aga kui ma siis korra lolli peaga guugeldama hakkasin, selgus, et see on täielik keemia tegelikult. Et mida alla ja mida vahele ja mida peale ja kuidas tuulutada ja õhutada ja kuivatada ja segada ja juurde tõsta ja ära tõsta ja...Pagan, lihtsam on minna ja poest see kraam osta. 

1. Spordiriided - no need, mis ma siin mõned kuud tagasi soetasin, ei viitsi otsida, millal täpselt... endiselt hinnasildistatud, jäävad kogu aeg jalgu ausalt öeldes. 

6 kommentaari:

 1. Lahe, mul sellest nimekirjast komposterit ei ole (on maa sisse kaevatud auk), aga põlle ja palsamiga täpselt sama. Lapsele õmblesin põlle lausa ise - umbes ainuke kord, kui olen oma ei tea milleks ostetud õmblusmasinat kasutanud. Nüüd on jalus, nii masin kui põlled. Ja palsamid - poolikud ja kasutan tegelt juustesse jäetavaid :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No kus sa varem olid oma auk-maas jutuga!? Ma oleks kah augu kaevanud ju🙂Kuigi siin on see augu kaevamine komplitseeritud, sest põrkad vaid labidaga vastu kive 😀

   Kustuta
  2. Algaja Aedniku ABC
   1) Koli kuhugi, kus poleks kive

   Kustuta
  3. 😀tõesti hüva nõu😀

   Kustuta
 2. Arenenud aedniku ABC - taome adrad mõõkadeks!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nõuandeid pudeneb igal sammul, ma vaatan 😀

   Kustuta