30 november 2018

Braavo, Kanal 2!

See on tõepoolest väärt mõte, et Kuldvillak eetrist välja lüüakse. Oligi ainus põhjus seni pulti sellele kanalile klõpsida, nüüd saan sellest vaevast priiks ja vaba pooltund nagu maast leitud. Ma ei tea, mis on põhjendus sellele sammule, aga see peab kuradima hea olema, et ma seda ka usuksin. 

Väide, et Kuldvillaku tase on alla käinud, ei ole argument. Kohati on ehk mullegi tundunud, et küsimused on muutunud lihtsamaks, aga kui see ka nii oleks, siis küsimuste raskusastmega oleks ju ometi lihtne mängida. Viimane, natukenegi mõtlemist eeldav saade kavast maha võtta on ikka liiga äärmuslik samm. Mis me siis edasi teeme? Loputame ajusid pastakast imetud uudislugude, kallutatud uuriva ajakirjanduse ja tootereklaamile ning allapoole-vööd naljadele pühendatud saadetega. 

Lubadus, et asemele tulevad uued ja põnevad saated... tjah, selles olen ma muidugi veendunud. Ilmselt lähevad need saated jälle hädiselt lapsikute koomuski- või propagandasaadete kategooriasse. Nende vorpimine näikse kasulik ja kasumlik olevat ja teatavasti on meil praegu aeg, mil piiratud mõtlemisvõimega halli  massi kasvatamine on prioriteet number üks. Ajupesu tehakse juba niigi igas teises saates, Kuldvillak tundus sellest siiski võrdlemisi prii olevat. Järelikult pointless, ma mõistan. 

3 kommentaari:

 1. Veini-ja naistemaiad prantslased ütlevad seepeale "cherchez la femme" - eesti keelde pandult "otsige raha"!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Raha võib põhjuseks olla küll :) Naised loodetavasti siiski mitte :)

   Kustuta
 2. Pole alates hetkest kui kanalid läksid tasuliseks, kommertskanalid enam vaadanud. Oli kodune kokkulepe, et kui tekib suur soov, siis paneme. Siiani seda pole 😁😁😁

  VastaKustuta