03 november 2018

Kontsert kolib keramajja


Esmakordselt keramaja ajaloos pannakse kontsert püsti kupli all. Nii et hiidlastest blogikiikajad, aga miks mitte ka sügisese Hiiumaa järele õhkav mandrirahvas, võivad kalendrisse piiluda, et mis teil seal 16. novembril vastu vaatab. Meie majas igatahes vaatab vastu PUULUUP, loe kuidapidi tahad, asja ssisu see ei muuda.


Puuluup pärjati tänavu oktoobris kolme etnokulbiga. Kas nad etnokulbid ka Hiiumaale kaasa võtavad, ei ole mul teada, aga hiidlastele hiiu kandleid toovad kuulata küll.
Puuluup koosneb kahest muusikust: Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson (antropoloog ja õppejõud, kes omal ajal noorele Maelegi Viljandis loengut pidanud). Olgugi, et stuudios plaadi salvestamiseni jõudsid nad alles tänavu, on nad laivkoossseisuna andnud kontserte juba üle 4 aasta. Lisaks arvukatele esinemistele Eestis on nad üles astunud Saksamaal, Soomes, Tšehhis, Ungaris, Poolas, Leedus ja Lätis.

Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup kõigub pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga.

Pääse 15 eurot, osalemiseks vajalik eelregistreerimine! 
Eelregistreerimine ja andmed pääsme eest tasumiseks: soonlepakeskus@gmail.com või sõnumiga Soonlepa karjamõisa Facebooki lehel.
Kohtade arv on piiratud ja sissepääs vaid eelnevalt registreerunutele.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar