04 detsember 2018

Raamatukohting

Iga tõeline raamatufanatt teab isegi, et käimas on traditsiooniline iga-aastane raamatunädal, ikka Rahvusraamatukogus. Kestab see tänasest laupäevani, letid on hea lektüüri all lookas, aga mitte sellest ei tahtnud ma kõnelda :)
Tahtsin hoopis pühalikult teada anda, et seal on platsis ka minu lemmikkirjastus Petrone Print, kelle letis kolmapäeval-neljapäeval (see on siis 05.-06.12) võib mindki kohata. Manan ette Mae näo ja puha. Kohal olen ilmselt alates kl 13 ja mõned tunnid kindlasti, aga kui väga meeldima hakkab, siis võib-olla õhtuni välja. 
Nii et kellel on kingikotist või isiklikult öökapilt veel "Minu Hiiumaa" puudu, siis sealt saab selle soetada, küllap ka soodsamalt kui raamatupoest. Mae viskab lahkesti oma pookstavid ka sisse. Kui sul on aga raamat olemas, ent ilma autogrammita, siis heldene aeg, võta kaasa ja ikkagi kirjutame sisse (keegi pole ju öelnud, et oma raamatuga raamatulaadale minna ei tohi). Aga võite minuga ka niisama lobisema tulla, ikka ootan :)

P.S. Kui kellelgi on "Minu Hiiumaaga" seoses mingid erisoovid (kohtumiskellaaja või pühenduse osas), siis võib julgesti FB kaudu kontakteeruda ja vaatame, kes ja kas ja kus. 


2 kommentaari:

  1. Mina igatahes tulen!:)
    Pükstel pesin moosipleki kah välja, selle järgi mind ära tunnebki!

    VastaKustuta